kalman-filter1

شبیه سازی آماده فیلتر کالمن

شبیه سازی آماده از مقاله معتبر ISI از سال 2013 مربوط به فیلتر کالمن مقیاس زمانی با عنوان دقیق

The Kalman filter for linear systems on time scales
kalman-filter

.مقاله را می توانید در این لینک مشاهده کنید

فیلتر کالمن، یک رویتگر و یا در واقع تخمینگر بهینه می باشد، این فیلتر نسبت به نویز در سیستم و نویز اندازه گیری بهینه سازی شده و نتایج بسیار مناسبی را می دهد. از فیلتر کالمن به طور گسترده ای در تخمین حالت، و تخمین پارامترهای سیستم استفاده می شود، همچنین از آن برای تلفیق داده ها و سنسور فیوژن نیز به طور روزافزونی استفاده می گردد.

در این مقاله از فیلتر کالمن مقیاس زمانی استفاده شده، در واقع مقیاس زمانی یک حوزه‌ای بین زمان پیوسته و گسسته است و ریاضیات جدیدی به حساب میاد. شبیه سازی های انجام شده در آن بر روی مدل سیستم جرم و فنر انجام شده و نتایج برای چند مقیاس زمانی و با حضور نویز با نرم افزار MATLAB شبیه سازی و با یکدیگر مقایسه شده اند.

برای تهیه شبیه سازی آماده، همراه با گزارش کامل از آن، با نشانی های زیر تماس بگیرید، همچنین گروه فنی مهندسی آیروکنترل آماده شبیه سازی، هر نوع سیستم و فرایند در زمینه:
تخمین حالت توسط رویتگرهای بهینه، تخمین حالت توسط فیلترهای کالمن، فیلترهای کالمن توسعه یافته، فیلتر کالمن بی بو، فیلتر های کلمن بوسی، تخمینن پارامتر با استفاده از فیلتر کالمن، آموزش شبکه های عصبی توسط فیلتر کالمن، سیستم کنترل فیدبک حالت بهینه با استفاده از کنترل کننده و رویتگر بهینه و …. است.

ایمیل های گروه با پاسخگویی شبانه روزی:
aerocontrol.project@yahoo.com
aerocontrol.project@gmail.com

آی دی تلگرام:

                                                                                                             @ae_pr

تلفن تماس:
09304692657

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *